Par Mums

Sveču Namiņs ir vieta, kur satiekas mājīgums, dizains un kvalitāte vienuviet, un mēs esam pateicīgi, ka varam dalīties kopā ar Jums šajā piedzīvojumā

Mazs ievads mūsu stāstā

Sveču Namiņu atvērām 2019. gadā, tieši Lāčplēša dienā! Mūsu sākotnējā vīzija bija vairāki šādi mazi un mājīgi koka namiņi Latvijas lielākajos pilsētu centros, pirmo atverot Jelgavā. Tā arī radās Sveču Namiņa nosaukums. Iecere bija dot iespēju plašākam iedzīvotāju lokam iegādāties tieši Dobelē ražotās, augstās kvalitātes sveces plašā sortimentā, atrodot piemērotāko savam interjera stilam un vēlmēm. Tāpat piedāvāt svečturus, gaumīgus interjera priekšmetus, dekorus, un skaistas, mīļas dāvaniņas ikvienam notikumam.

Taču iecerētais ceļš neizrādījās tik vienkāršs. Globālie ierobežojumi ieviesa jaunas korekcijas un izaicinājumus. Pielāgojoties notikumiem, mainījām savu redzējumu par Sveču Namiņu.
Šobrīd mazais namiņš ir pārtapis par veikalu, un mūsu priecīgais darbs  ir iedvesmot mūsu mīļos pircējus, palīdzot radīt mājīgumu un omulību  ikvienās mājās. Tādēļ preču sortimentā mums  ir daudz dažādu svečturu, dekoratīvi trauki, vāzes, galdauti un citi dekori. Pie mums veikalā, Tērvetes ielā 67 B ikviens var rotaļāties ar sveču krāsām un svečturiem, piemeklējot katrai situācijai un mērķim piemērotāko noformējumu. Lai būtu sasniedzami arī citviet Latvijā, atvērām mūsu interneta veikalu www.svecunamins.com

Dzīvojot šajā trauksmainajā, steidzīgajā pasaulē, mūsuprāt, mājas ir tā īpašā vieta, kur gūt mieru. Ticam, ka ikvienā stūrītī, lielākā vai mazākā, ir iespējams ienest omulību un gaismu, kas mums visiem tik ļoti nepieciešama. Un tieši tas mums patīk visvairāk – palīdzēt, iedvesmot un radīt omulību arī jūsmājās!

Ne tikai sveces...

Uzziniet pirmie par mūsu jaunumiem

Regulāras Atlaides

Piedāvājam mūsu klientiem regulāras atlaides dažādām kolekcijām, atkarībā no sezonas

Produktu Kvalitāte

Sadarbojamies tikai ar zināmiem kvalitatīvu sveču ražotājiem, lai pirkums neliktu Jums vilties

Produktu Dažādība

Mums ir svarīgi dažādot piedāvāto sortimentu, un tieši šobrīd strādājam lai drīzumā piedāvātu pašu radītus keramikas produktus.

Pielāgojamies Klientiem

Uzklausīsim Jūs, lai kopīgi radītu labāko kombināciju no mūsu produktiem. Neatkarīgi no tā vai Jums jau ir, vai nav sava vīzija, mēs palīdzēsim radīt ko skaistu!

Gaidīsim pie mums ciemos!

Mēs ar prieku gaidīsim Jūs pie mums ciemos, parādīsim mūsu plašo sveču un aksesuāru izvēli, kas ienesīs jūsu mājās siltumu un gaismu. Atrodamies Jelgavā, Tērvetes ielā 67B un Jūs varat viegli atrast mūs arī, izmantojot Google kartes iezīmes blakus. 

Shopping Cart